Dell Optiplex 7050 8GB, 500GB SSD, Core i5

19,990 L

 

Kompjuteri desktop Dell Optiplex 7050 8GB, 500GB SSD, Core i5 është një sistem i krijuar për të balancuar performancën dhe zgjerueshmërinë e bizneseve që kërkojnë produktivitet, besueshmëri dhe siguri.

• Intel® Core™ i5-7500
• 8GB RAM + 500GB SSD
• Intel® HD Graphics 630

Ka stok

SKU: PC82-4 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Black

Type

Optiplex

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7500

Processor family

7th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 3.4GHz

Processor Cache

6 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 SDRAM

Memory

500GB

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

yes

NETWORKING
Connectivity

Wired

Network

Realtek RTL8111

Ethernet LAN

Integrated

PORTS & INTERFACES
Details

Number of USB 2.0 Ports ‎4
Number of USB 3.0 Ports ‎5

AUDIO
Built-in Microphone

Universal audio jack

Built-in Speakers

Internal speaker

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

‎12.2 pounds

Dimensions

‎19 x 9 x 18 inches

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj