Second Chance

Dell Optiplex 7070 32GB, 1TB SSD, Core i7

59,990 L

 

Zgjeroni produktivitetin tuaj. Dell Optiplex është fleksibël falë dizajnit kompakt dhe mund të përdoret në çdo ambient pune. I projektuar për të lehtësuar punën tuaj, Optiplex e realizon më së miri funksionin e tij.

• Intel® Core™ i7-9700
• 32GB + 1TB SSD
• Intel® UHD Graphics 630

Ka stok

SKU: PC119 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Announced

2019

Color

Black

Processor Details
Processor

Intel® Core™ i7-9700

Processor Frequency

Up to 4.70 GHz

Processor cores

8 cores

Memory & Storage
Ram

32GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB SSD

Memory Slots

1

SSD Details

PCIe® NVMe

Card Reader Integrated

Yes

Graphics
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

GRAPHICS MEMORY TYPE

Shared

Optical Drive
DVD

DVD+/-RW

Networking
Network

Integrated Intel I219-LM Ethernet LAN 10/100/1000

Ethernet Lan

1

Ports & Interfaces
Details

1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C
5 x USB 3.1 Gen 1 (1 Type-A front/4 Type-A rear)
4 x USB 2.0 (2 Type-A front/2 Type-A rear – 1 front with PowerShare)
1 RJ-45
1 Serial
2 DisplayPorts 1.2
2 PS/2
1 UAJ
1 Line-out
1 Optional 3rd Video Port (DP/VGA/HDMI 2.0b/USB Type-C Alt Mode)

Audio
Audio Speakers

Speaker systems available.

Software
Operating system
Dimensions & Weight
Dimensions

15.4 x 27.4 x 35.0cm
6.1 x 10.8 x 13.8"

Weight

7.93kg (17.49lb)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj