Dell Pro Slim Briefcase 15

5,490 L

 

Mbajeni laptopin, tabletin dhe/ose gjërat e tjera të domosdoshme të mbrojtura dhe të sigurta me çantën miqësore për mjedisin nga Dell. Kjo çantë nxë laptopë me madhësi deri në 15 inç dhe gjithashtu ka një xhep të posatshëm për tablet. Nuk peshon shumë, është kompakte dhe shumë e rehatshme.

Ka stok

SKU: SBZA9550 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Maximum protection for your devices

The briefcase’s built-in, padded sleeve fits your 15-inch laptop and a dedicated pocket for your tablet helps keep all your devices protected wherever your busy day takes you.

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Product Type

Notebook carrying backpack

Width

40 cm

Depth

8 cm

Height

30 cm

Weight

0.55 kg

Notebook Compatibility

Fits most laptops with screen sizes up to 15.6" (Max laptop dimension: 380mm x 260mm x 25mm)

Screen size

15.6"

Additional Compartments

Tablet

Features

Adjustable shoulder strap, padded shoulder strap, padded hand grip

Carrying Strap

Hand grip, shoulder carrying strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim