Ofertë!
BEST DEALS

Dell Vostro 3020 MT, 8GB, 256GB SSD, Core i5

64,990 L

Kurseni: 7,000 L

:
:
:

Dell Vostro 3020 MT, i vogël por me fuqi të jashtëzakonshme do të lehtësojë ndjeshëm punën tuaj. Me procesor të gjeneratës së fundit dhe kartë grafike Intel, porta të shumta dhe memorje 256GB do jetë asistenti juaj më i mirë në përditshmëri. Përshtatet lehtësisht në çdo ambient falë përmasave të tij kompakte.

 

• Intel® Core™ i5-13400
• 8GB RAM + 256GB SSD
• Intel® UHD Graphics 730
• Wifi 6

Ka stok

SKU: SAIA2400 Modeli: N2046VDT3020MTEMEA01 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Intenso 2.5″ SATA III SSD

2,190 L8,990 L
 
BEST DEALS
Ofertë!

Cross Gear Backpack CR-9001, 15.6″ & 17.3″

2,490 L2,990 L

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Vostro

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-13400

Processor family

13th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cache

20 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 3200MHz

Memory

256GB

Memory slots

2

SSD Details

PCIe NVMe M.2

Card Reader Integrated

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

Intel UHD Graphics 730

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wifi

Wi-Fi 6 (WiFi 802.11ax)

Bluetooth

v5.2

Ethernet LAN

10/100/1000

PORTS & INTERFACES
Details

Front
1 x Headphone
2 x USB 2.0
2 x USB 3.2
1 x SD port
Rear
1 x Line-out
1 x HDMI
1 x Display port
2 x USB 2.0
2 x USB 3.2
1 x RJ-45

AUDIO
Audio type

Integrated 5.1 Channel High Definition audio

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

7.46 kg

Dimensions

324.3 x 293.0 x 154.0 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Power Cable

1 x Wired Mouse

1 x Wired Keyboard

 

Garancia e produktit

12 Muaj