Dell Vostro 7620, 16.0″, 8GB, 1TB SSD, Core i7

169,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin Dell Vostro 7620 me rezolucion Full HD+. Me plot 1TB SSD memorie ofron hapsirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i7-12700H
• 8GB RAM + 1TB SSD
• 16” Anti-Glare Display
• NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4GB

Ka stok

SKU: ITD1708 Modeli: VOST7620I712RTX3050TI Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700H

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i7

Processor Frequency

Max frequency up to 4.70 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

‎DDR5

Memory

1TB SSD

Memory slots

1 slot

SSD Details

PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

16"

Panel Type

Anti-Glare

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD+

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti

Graphics Memory

4GB GDDR6

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6

Ethernet LAN

10/100/1000Mbps

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
Details

USB 2x USB 3.2 Gen 1
Thunderbolt 3 Yes
Video Port 1x HDMI, 1x Thunderbolt 4
HDMI 1 x HDMI
Audio Ports 1 x Headphone/Microphone Combo Jack

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

Stereo speakers with Waves MaxxAudio® Pro, 2 W x 4

CAMERA
Front Camera

1080p at 30 fps FHD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion

Battery Capacity

56WHr

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

4 – 4.9 lbs.

Dimensions

9.92" x 14.05" x 0.75"

POWER
AC Adapter Power

130 Watt

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj