Desktop Phone Stand

390 L

 

Elegante dhe shumë e fortë. Mbajtëse celulari për tavolinen tuaj te punes. E përshtatshme me të gjitha pajisjet celulare.

Ka stok

SKU: CNG1668-B Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Features

Easy to use
Super safe
Resistant
Portable
Stabilization and anti shake

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop Phone Stand