SAPO ERDHI

DJI Action 2 Power Combo

44,990 L

 

DJI Action 2 Power Combo vjen duke ofruar një përzierje të pandërprerë të shkathtësisë dhe veçorive të fundit. Me dizajnin e saj magnetik modular, kjo kamerë kompakte ka një sensor CMOS 1/1,7″, një lente të gjerë 155° dhe mbështet rezolucione mbresëlënëse video, duke përfshirë DCI 4K60 dhe 1080p240, si dhe fotografi deri në 12 MP të papërpunuara dhe JPEG. Fuqia e përfshirë me Modulin zgjat kohën tuaj të regjistrimit në 180 minuta mbresëlënëse dhe strehon në mënyrë të përshtatshme një kartë microSD për ruajtje shtesë. Plus, aplikacioni intuitiv Mimo ju lejon të redaktoni dhe ndani përmbajtjen tuaj pa mundim, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për të kapur të gjitha momentet emocionuese të jetës.

Ka stok

SKU: DJI214 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Camera
Image Sensor

1/1.7"-Type CMOS

Sensor Crop While Recording

• 4K (4096 x 3072) in 4:3
• 4K (3840 x 2160) in 16:9
• 2.7K (2688 x 2016) in 4:3
• 2.7K (2688 x 1512) in 16:9
• 1080p (1920 x 1080) in 16:9

Optics
Maximum Aperture

f/2.8

Fixed Focus

Yes

Angle of View

155°

Recording
Media/Memory Card Slot

Single Slot: microSD/microSDHC/microSDXC (UHS-I) [256 GB Maximum]

Internal Storage

32 GB

Video Format

• 4096 x 3072p at 24/25/30/48/50/60 fps (MP4)
• 3840 x 2160p at 24/25/30/48/50/60/100/120 fps (MP4)
• 2688 x 2016p at 24/25/30/48/50/60 fps (MP4)
• 2688 x 1512p at 24/25/30/48/50/60/100/120 fps (MP4)
• 1920 x 1080p at 24/25/30/48/50/60/100/120/200/240 fps (MP4)

Slow Motion Mode

• 120 fps Recorded at 3840 x 2160p
• 120 fps Recorded at 2688 x 1512p
• 120 fps Recorded at 1920 x 1080p
• 240 fps Recorded at 1920 x 1080p

Still Image Support

JPEG
12 MP (4000 x 3000

Audio Format

AAC

Sampling Frequency

AAC: 48.0 kHz

Display
Display Type

Fixed Touchscreen LCD

Display Size

1.76"

Resolution

446 x 424

Shutter Speed

1/8000 to 30 Seconds

Exposure Control
ISO Sensitivity

Photo/Video
100 to 6400

Shooting Modes

Time-Lapse Movie

Self-Timer

1, 2, 3, 5, 10 Sec

Remote Control

Mimo App (Optional)

Features
Image Stabilization

Digital

Waterproof Depth Rating

10.0 m (Camera)

Built-In Mic

Yes

Built-In Speaker

Yes

Wireless

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Bluetooth

v5.0

Input/Output Connectors
Inputs

1 x USB-C 2.0 Input/Output

Microphone Input

Via Dedicated Port

Battery & Charging
Battery

Rechargeable Lithium-Ion Polymer

Battery Capacity

580 mAh

Charging Method

USB

Charging Time

1.5 Hours

Dimensions & Weight
Dimensions

39 x 39 x 22.3 mm

Weight

56 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x DJI Action 2 Camera Unit

1x DJI Action 2 Power Module

1x DJI Action 2 Magnetic Lanyard

1x DJI Action 2 Magnetic Adapter Mount

1x Power Cable