DJI FPV Propellers

2,990 L

 

Helika të fuqishme, të lehta për t’u montuar, të sigurta, të qëndrueshme dhe të balancuara mirë. Të përshtatshme për dronat DJI FPV.

Ka stok

SKU: DJI206 Modeli: 6941565904034 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black/Red

Diameter x Pitch

13.46 x 7.11cm

Weight

5.2g (Single Prop)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x FPV Propeller (Pair)