OFERTA VETËM ONLINE

DJI Osmo Action 2 Dual-Screen Combo

59,990 L

 

DJI Action 2 nuk është vetëm ultra i gjithanshëm, por është gjithashtu kamera e aksionit më e fuqishme deri më tani nga DJI. Dizajni novator magnetik ju lejon të ndërroni pa mundim aksesorët ndërsa kapni dhe ruani çdo moment. Trupi i kamerës është i lehtë dhe përbëhet nga aliazhi i aluminit i cili i jep një pamje të hijshme, minimaliste dhe të lëmuar.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

DJI FPV Combo

124,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Camera Unit
General (CU)
Dimensions (CU)

39×39×22.3 mm

Waterproof (CU)

10 m without Waterproof Case, 60 m with Waterproof Case

Number of Microphones (CU)

1

Weight (CU)

56 g

Touchscreen (CU)

1.76 inches 350 ppi
500±50 cd/m² 446×424

Camera (CU)
Sensor (CU)

Photo: 1/8000-30 s
Video: 1/8000 s to the limit of frames per second

Lens (CU)

Photo: 1/8000-30 s
Video: 1/8000 s to the limit of frames per second

ISO Range (CU)

Photo: 1/8000-30 s
Video: 1/8000 s to the limit of frames per second

Electronic Shutter Speed (CU)

Photo: 1/8000-30 s
Video: 1/8000 s to the limit of frames per second

Max Photo Resolution (CU)

4000×3000

Zoom (CU)

Digital Zoom
Photo: 4x
Video: 2x (> 60fps), 3x (≤ 60fps, HorizonSteady On), 4x (≤ 60fps, HorizonSteady Off)
Slow Motion/Timelapse: Not available

Still Photography Modes (CU)

Single: 12 MP
Countdown: Off/0.5/1/2/3/5/10 seconds

Video (CU)

4K (4:3): 4096×3072 @ 24/25/30/48/50/60fps
4K (16:9): 3840×2160 @ 100/120fps
4K (16:9): 3840×2160 @ 24/25/30/48/50/60fps
2.7K (4:3): 2688×2016 @ 24/25/30/48/50/60fps
2.7K (16:9): 2688×1512 @ 100/120fps
2.7K (16:9): 2688×1512 @ 24/25/30/48/50/60fps
1080p (16:9): 1920×1080 @ 100/120/200/240fps
1080p (16:9): 1920×1080 @ 24/25/30/48/50/60fps

Slow Motion (CU)

4K: 4x (120fps)
2.7K: 4x (120fps)
1080p: 8x (240fps), 4x (120fps)

Timelapse (CU)

4K/2.7K/1080p
Intervals: 0.5/1/2/3/4/5/6/7/8/10/13/15/20/25/30/40 seconds
Duration: 5/10/20/30 minutes, 1/2/3/5 hours, ∞

Stabilization (CU)

EIS: RockSteady 2.0+HorizonSteady

Max Video Bitrate (CU)

130 Mbps

Supported File Formats (CU)

exFAT

Photo Format (CU)

JPEG / RAW

Video Formats (CU)

MP4 (H.264 / HEVC)

Built-in Storage Capacity (CU)

32GB

Audio Output (CU)

48 KHz; AAC

Battery (CU)
Type (CU)

LiPo 1S

Capacity (CU)

580 mAh

Energy (CU)

2.23 Wh

Voltage (CU)

3.85 V

Operating Temperature (CU)

0° to 40° C

Charging Temperature (CU)

5° to 60° C

Operating Time (CU)

70 minutes

Connection (CU)
Wi-Fi Operation Frequency Range (CU)

2.400-2.4835 GHz
5.150-5.250 GHz
5.725-5.850 GHz

Wi-Fi Protocol (CU)

802.11 a/b/g/n/ac

Wi-Fi Transmit Power (EIRP) (CU)

2.4 GHz: <16 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC)
5.1 GHz: <14 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC)
5.8 GHz: <14 dBm (FCC/CE/SRRC)

Bluetooth Operation Frequency Range (CU)

2.400-2.4835 GHz

Bluetooth Transmit Power (EIRP) (CU)

<4 dBm

Bluetooth Protocol (CU)

BLE 5.0

Front Touchscreen Module
General
Dimensions

39×41.6×24.6 mm

Waterproof

Not waterproof without Waterproof Case, 60 m with Waterproof Case

Number of Microphones

3

Weight

64 g

Touchscreen

1.76 inches 350 ppi
500±50 cd/m² 446×424

Supported SD Cards

microSD (Max. 256GB)

Battery
Battery Type

LiPo 2S

Capacity

1300 mAh

Energy

5 Wh

Voltage

7.7 V

Operating Temperature

0° to 40° C

Charging Temperature

5° to 60° C

Operating Time

Camera Unit + Front Touchscreen Module: 160 minutes

Charging Time

Camera Unit + Front Touchscreen Module: 90 minutes

Power Module
General (PM)
Dimensions (PM)

39×41.6×21.4 mm

Waterproof (PM)

Not waterproof without Waterproof Case, 60 m with Waterproof Case

Weight (PM)

56.6 g

Supported SD Cards (PM)

microSD (Max. 256GB)

Battery (PM)
Battery Type (PM)

LiPo 2S

Capacity (PM)

1300 mAh

Energy (PM)

5 Wh

Voltage (PM)

7.7 V

Operating Temperature (PM)

0° to 40° C

Charging Temperature (PM)

5° to 60° C

Operating Time (PM)

Camera Unit + Power Module: 180 minutes

Charging Time (PM)

Camera Unit + Power Module: 90 minutes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin