Doogee DG Band Smart Wristband

3,990 L

 

DOOGEE DG Band është e vogël por shumë funksionale. Kur uleni për një kohë të gjatë për punë dhe studim, DOOGEE DG Band do t’ju nxisë të ngriheni në këmbë dhe të relaksoni sytë dhe trupin tuaj dhe të zhvilloni një zakon të mirë të një jetese të shëndetshme. Gjithashtu përman modalitete të ndryshme sportive dhe është rezistente ndaj ujit në nivelin 5ATM i cili është niveli më i lartë i rezistencës ndaj ujit në një orë inteligjente.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Display size

1.05 inch

Display Resolution

240 x 120

Touchscreen

Yes

Battery Capacity

110mAh

Battery Life

Up to 10 days

Compatibility

Android/iOS mobile phones

Waterproof

5 ATM

Features

• Sedentary reminder
• Heart rate monitoring
• Pressure monitoring
• Blood oxygen measurement
• Cloud watch face
• Incoming call
• Check the weather
• 14 Sports mode
• 5 ATM Waterproof

Dimension

56 x 20.5 x 12.8mm

Weight

27g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x DG Band

1 x Charging cable

1 x Manual