Doogee X93

6,990 L

 

Doogee X93, shijoni çdo moment!
Shprehni kreativitetin tuaj me kamerën kryesore me tri lente 8MP+2MP+2MP dhe kamerën selfie 5MP. Ky model është i pajisur me Ram 2GB dhe memorje 16 GB. Por jo vetem kaq, gjithashtu vjen me bateri me kapacitet të madh 4350 mAh e cila zgjat dhe nuk ju lë asnjëherë në baltë.

Ka stok

SKU: TLP82-GR Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / HSPA

BODY
DIMENSIONS

156.0 mm x 73.8 mm x 9.8 mm

WEIGHT

190g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery Capacity

4350 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB

DISPLAY
DISPLAY TYPE

IPS

DISPLAY SIZE

6.1"

DISPLAY RESOLUTION

600 x 1280 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

4 x ARM Cortex-A7 1,3 GHz

GPU

Mali 400MP

CAMERA
MAIN CAMERA

8MP+2MP+2MP

FEATURES MAIN

· 4P Lens

· Comes with VCM

· F/2.2 ± 5% Aperture

· 100° FOV

· Support Rear Flash

VIDEO MAIN

· 1080p video capture

· 720p video capture

· 480p video capture

· CIF video capture

SELFIE CAMERA

5 MP

FEATURES SELFIE

· Samsung® S5K5E2 Sensor chip

· 3P Lens

· 90° FOV

· F/2.2 ± 5% Aperture

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct

Bluetooth

4.2

GPS

Yes, GPS, Glonass, Beidou

USB

Micro USB

FEATURES
SENSORS

Sound Amplifier

Proximity sensor

G-sensor

Ambient light senor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cellphone

1 x Micro USB Cable

1 x Charger (5V/1A)

1 x Screen Protector Film(pre-applied)

1 x TPU protective sleeve

1 x Packing Box

1 x Manual

1 x Warranty Card