Doogee X96 Pro

12,990 L

 

DOOGEE X96 Pro ka mbërritur dhe meriton vëmendje për disa prej karakteristikave të tij: baterinë 5400 mAh e cila ju mundëson kohë të gjatë përdorimi, versionin më të fundit Android 11, RAM-in me kapacitet 4 GB, procesorin me 8 bërthama, katër kamerat e pasme dhe çmimin e ulët. Mos prisni më, bëjeni tuajin tani!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Black, Blue, Green, Red

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

Height: 165.2mm
Width: 76.7mm
Thickness: 9.7mm

Weight

weight(including battery): 198g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

5400mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

Charging

Fast charging 10W

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

DISPLAY
Display Type

LCD

Display Size

6.52"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
CPU

Quad-core

GPU

IMG8322

CAMERA
Main Camera

Quad (13MP + 2MP + 2MP + 2MP)

Quad Details

Samsung® 13MP Al main camera

· Samsung® S5K3L6XX03-FGX9 sensor chip

· F/2.2±5% aperture

· 80°FOV

· Support PDAF

· Support Rear flash

2MP macro camera

· FI2.8±5% aperture

· 70°FOV

2MP Portrait camera

· F/2.2±5% aperture

· 80°FOV

2MP Sub camera

· F/2.4±5% aperture

· 100°FOV

Features Main

LED Flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8MP front camera

· F/2.0±5% aperture

· 80°FOV

Features Selfie

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct

Bluetooth

4.2

GPS

GPS IGlonass l Beidou

NFC

No

Radio

Yes

USB

Micro USB Jack/5V/2ACharge

FEATURES
Sensors

Proximity
Light
Accelerometer
Compass

Other

Rear fingerprint recognition

· 0.19s response speed

· 360° identification angle

· Capacitance touch sensor

· 508DPl scanning resolution

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cellphone

1 x Micro USB Cable,

1 x Charger (5V/2A)

1 x Screen Protector Film(pre-applied)

1 x Packing Box

1 x Manual

Garancia e produktit

12 Muaj