OFERTA VETËM ONLINE

Doogee X97 Pro

13,990 L

 

Dizajn i hollë dhe pesha e lehtë, ju lejojnë të zotëroni me hijeshi jetën e mrekullueshme!

Me baterinë 4200 mAh e cila ju mundëson kohë të gjatë përdorimi, versionin Android 12, RAM-in me kapacitet 4 GB, procesorin me 8 bërthama, dy kamerat e pasme dhe çmimin e ulët. Mos prisni më, bëjeni tuajin tani!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

162 x 76.9 x 9.7 mm (6.38 x 3.03 x 0.38 in)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4200 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.0"

Display Resolution

720 x 1440 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
CPU

Octa-core (4×2.0 GHz Cortex-A53 & 4×1.5 GHz Cortex-A53)

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 2MP )

Dual Details

12 MP, f/1.8, (wide), PDAF
2 MP, f/1.8, (depth)

Features Main

Triple-LED flash

Video Main

1080p

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP, f/2.2, (wide)

Video Selfie

720p

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0

Positioning

GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

FM radio

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cellphone

1 x Type-C USB Cable

1 x Charger (5V/2A)

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj