DualShock V2 Controller

7,990 L

 

Ndjenja, forma dhe ndjeshmeria e butonave te dyfishte analoge dhe butonat e tjere jane përmiresuar per te siguruar kontroll perfekt, pavaresisht se çfare luani. Hapsira e re me prekje te shumefishe ne pjesen e siperme te DualShock V2 Wireless Controller hap bote te reja te lojerave si per fillestaret edhe per veteranet e lojerave.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Forest Green, White

Buttons

PS button
Share button
Options button
D-Pad (up, down, right, left)
Action buttons (triangle, circle, cross, square)
Trigger buttons (R1, R2, L1, L2)
Touch Pad button

Touch Pad

2-point touch, capacitive type, click mechanism,

Motion Sensor

Six-axis motion sensing systems (three-axis gyroscope, three-axis accelerometer)

Ports

1 x Micro USB
1 x Extension port
1 x Stereo headset jack

Wireless Connectivity

Bluetooth 2.1+EDR

Battery

Type: Built-in lithium ion rechargeable battery
Voltage: DC 3.7 V (tentative)
Capacity: 1000 mAh (tentative)

Dimensions

6.4 x 2.0 x 3.9" / 16.2 x 5.2 x 9.8 cm (tentative, excludes largest projection)

Weight

7.4 oz / 210.0 g (tentative)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim