SAPO ERDHI

Dyson Airwrap Complete Long Special Gift Edition

52,990 L

 

Dyson Airwrap është një mjet revolucionar për stilimin e flokëve që kombinon teknologjinë e avancuar me dizajnin inovativ për të krijuar stile të ndryshme pa përdorur temperaturë ekstreme. Ai përdor efektin Coanda, i cili është fenomeni i tërheqjes së ajrit nga një sipërfaqe, për të mbështjellë dhe bërë valë flokët duke përdorur vetëm ajër dhe nxehtësi minimale. Airwrap vjen me një gamë pjesësh dhe tubash të cilat mund të përdoren për të arritur stile të ndryshme si valë, kërcime dhe thithje tërheqëse. Dyson Airwrap përdor kontroll smart të nxehtësisë për të parandaluar temperaturat ekstreme që mund të dëmtojnë flokët. Ai mat temperaturën e ajrit mbi 40 herë në sekondë për të siguruar nivele të përshtatshme të nxehtësisë, duke rezultuar në pamje më të shëndetshme të flokëve. Ky mjet është i përshtatshëm për lloje dhe gjatesi të ndryshme flokësh, duke përdorur volum, teksturë dhe formë në flokët tuaj pa shkaktuar dëmtime të tepruara. Airwrap gjithashtu ka një motor digital të fuqishëm që krijon një rrjedhë ajri me shpejtësi të lartë, duke ju lejuar të stilizoni flokët tuaj shpejt dhe efikas. Ai është projektuar me lehtësi përdorimi në mendje, ofron kontrolle intuitive dhe një dizajn të lehtë, ergonomik për një qëndrueshmëri të rehatshme. Përveç kësaj, Airwrap vjen me aksesore të ndryshëm si një tharës paraprak, furçat e ngrirjes dhe madhësi të ndryshme të tubave për të plotësuar preferencat e ndryshme të stilizimit.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HS05

Color

Blue/Rose, Topaz Orange

GENERAL
Hair Type

Straight, Wavy, Curly

Hair Texture

Fine, Medium, and Thick

Hair Concerns

– Curl-Enhancing
– Frizz
– Heat Protection
– Shine
– Straightening and Smoothing
– Volumizing

Air Flow

13.5 l/s

Power/Heat setting

3 Heat, 3 Speed

Power

1300 watts

Dimensions

16.5 x 18.4 x 38 cm

Weight

661 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Coanda smoothing dryer

1x 1.2″ Airwrap™ long barrels

1x Soft smoothing brush

1x Vinca blue presentation case

1x Filter cleaning brush

1x 1.6″ Airwrap™ long barrels

1x Firm smoothing brush

1x Round volumizing brush

1x Travel pouch