OFERTA ONLINE

Dyson Corrale

39,990 L

 

Dyson Corrale™ është pjastër e vetme me pllaka të bakrit fleksibël. Ju mund t’i stiloni flokët tuaj më shpejt dhe pa i dëmtuar. Pjastra Dyson Corrale™ ofron deri në 30 minuta përdorim pa kabëll, duke ju dhënë liri gjatë stilimit. Duke përdorur një bateri litium-polimer 4 qelizëshe, ajo ofron performancën termike të një pjastre me kabëll. Rikarikohet plotësisht në 70 minuta. Dhe nëse keni nevojë të stiloni për më gjatë, bashkëngjitni kabllon magnetike 360° dhe stilizoni në mënyrë hibride. Është projektuar për të gjitha llojet e flokëve, me tre rregullime preçise të ngrohjes – 165°C, 185°C dhe 210°C. Dhe me kontroll të zgjuar të ngrohjes, duke rregulluar temperaturën e pllakave 100 herë në sekondë. Me ekranin OLED të saj, mund të shihni shpejt nivelin e baterisë dhe gjendjen e karikimit, si dhe temperaturën gjatë përdorimit.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

HS03

Color

Copper/Nickel

GENERAL
Negative ions

Help reduce static

3 heat settings

330ᵒF, 365ᵒF, 410ᵒF

Flexing plates

Flexing manganese copper alloy plates shape to gather hair.

Intelligent heat control

Regulates plate temperature 100 times a second.

OLED screen

Battery, temperature and charging status displayed.

Battery

4-cell lithium-ion battery

Cord-free run time

Up to 30 minutes

Wattage

200 W

Universal Voltage

10.8V-16.8V

Charge time (90%)

40 min

Charge time (to full)

70 min

Cable Length

3.3 m

Dimensions & Weight
Dimensions

4.57 x 29.21 x 4 cm

Weight

558 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Dyson Corrale™ styler straightener Copper / Nickel

1x Dyson Corrale Travel Dock

1x Heat-resistant travel pouch

1x Magnetic 360˚ charging cable