SAPO ERDHI

Dyson Travel Bag

2,990 L

 

Mbani të sigurta produktet tuaja Dyson çdo herë që udhëtoni. E lehtë, me dizajn minimalist për stiluesin Dyson Airwrap™ ose tharësen e flokëve Supersonicᵀᴹ, me pëlhurë të butë dhe rezistente ndaj nxehtësisë, me kapëse magnetike dhe e përfunduar me linja të holla ngjyrë bakri. 

Ka stok

SKU: DUN1945-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
Ofertë!

Dyson Supersonic Hair Dryer HD08 – Vinca Blue and Rosé

44,990 L
Kurseni: 5,000 L
BEST DEALS
Ofertë!

Dyson Airwrap Complete Long

59,990 L
- 21%
BEST DEALS
Ofertë!

Dyson Airwrap Complete

58,990 L
Kurseni: 16,000 L
- 30%
Ofertë!

Dyson Airwrap Complete Long Special Gift Edition – Blue/Rose

62,990 L
Kurseni: 27,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Copper

General
Exterior material

Heat-Resistant Fabric

Clasp

Discreet Magnetic Clasp

Lines

Copper Piping Lining

Design
Details

• Slim and Lightweight
• Ensures Easy Portability.
• Easily Slides into Briefcase, Backpack, or other Bags.
• Comprehensive Protection
• Organizer

Dimensions & Weight
Dimensions

350 x 145 x 190 mm

Weight

260 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Dyson Travel Bag