Ofertë!
SAPO ERDHI

Earldom Dual USB Car Charger

990 L

Kurseni: 500 L

Karikuesi Earldom është një zgjidhje kompakte dhe e fuqishme karikimi për automjetin tuaj. Ai përmban porta të dyfishta USB-A e cila siguron një dalje të shpejtë karikimi deri në 3.1A.  Me mbështetjen për teknologjitë Fast Charge, ky karikues makine siguron karikim efikas dhe të shpejtë për një gamë të gjerë pajisjesh. Dizajni transparent shton një prekje moderne në brendësinë e makinës suaj. Pavarësisht nëse keni nevojë të karikoni telefonin, tabletin ose pajisje të tjera me USB, ky karikues Earldom ofron madhësi të vogël, karikim të shpejtë dhe performancë të besueshme për nevojat tuaja të karikimit në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG3148-B Modeli: ES-CC18 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ES-CC18

Color

Black

General
Ports

2x USB-A

Material

PC (VO Fireproof)

Input

DC 12-24V

Output

5V/3.1A

Features

•Dual Ports
•Over Voltage Protection
•Short Circuit Protection
•Over Current Protection
•Fast Charging

Dimensions & Weight
Dimensions

57.1 x 28.2 mm

Weight

17 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Dual USB Car Charger