Earldom 3 Power Socket and 6 USB Ports ES-SC07

2,490 L

 

Prizë me 3 poste dhe 6 porta USB. Priza është e përshtatshme për pajisjet që konsumojnë shumë energji. Karikoni pajisjet tuaja elektroshtepiake apo smartfonët tuaj në mënyrë të sigurt.

Ka stok

SKU: CNG2806-B Modeli: ES-SC07 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black/Grey

Rated Parameter

3000W-16A 110~250V

USB Output

DC 5V= 3.1A

Material

Pc flame retardant material 750° high flame retardant

Cable Size

2m

Features

• Overload Protection
• Electronic Micro Switch
• Safety Protection Valve
• 3 Power Socket
• 6 USB ports

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom 3 Power Socket and 6 USB Ports ES-SC07