Earldom 3in1 Fast Charging Cable EC-IMC024

700 L

 

Fishoja  3 në 1 nga Earldom ju mundëson karikikimin e pajisjeve me portë Type-c, Lightning dhe Micro. Është i përshtatshëm për celularë, tableta, iPad, kompjutera, kufje, bokse muzike etj.

Ka stok

SKU: CNG1964-W Modeli: EC-IMC024 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

FUNCTION

Fast Charging and Data transferring

INTERFACE

Micro, Lighting , Type-C

CURRENT

3A

Material

ABS+Silicon

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Earldom 3in1 Fast Charging Cable EC-IMC024