Earldom 4 USB Ports HUB ET-HUB07

990 L

 

Adaptor USB me 4 porta (3x USB 2.0, 1X USB 3.0). Transferim te shpejte te dhenash deri ne 5 GB/s dhe karikim te shpejte 5V. E pershtatshme per laptop, kompjuter dhe celulare.

Ka stok

SKU: CNG1717-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Material

PC

Size

About 11×3.2x2cm

Cable length

19cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB HUB