Earldom OTG Type-C

490 L

 

Adapter i vogel dhe kompakt nga Earldom, me shpejtësi të lartë të leximit dhe transmetimit të të dhënave, mund të lidhet me smartphone, tablet dhe laptop, përbëhet nga materiale me kualitet të lartë për rezistencë dhe jetëgjatësi maksimale.

Ka stok

SKU: CNG3868-B Modeli: ET-OT85 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

ET-OT85

Material

TPE + Aluminum alloy

Compatibility

• Smartphones
• Tablets
• Laptops

Features
Details

• High speed transmission
• Durable Woven Design
• Plug and Play
• Compact
• Resistant

Weight and Dimensions
Weight

30 g

Dimensions

16 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Adapter For USB-C ET-OT85