Earldom Bluetooth Tripod ET-ZP16

1,590 L

 

Shkop selfie nga Earldom i përshtatshëm me çdo pajisje dhe shumë i lehtë në përdorim. Lidhet me bluetooth version 4.0 dhe është i pajisur me një pult që shërben për shkrepjen e fotove në distancë.

Ka stok

SKU: CNG1791-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Fully Folding Selfie Stick

2,200 L2,290 L
 
- 14%
END OF SUMMER
Ofertë!

Instax Wide 300 Instant Camera

11,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Voltage

3 V

Capacity

70 mAh

Bluetooth

4.0

Compatibility

IOS, Android

Weight

130 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom selfie stick