Earldom Car Holder ET-EH48

990 L

 

Mbajtese celulari per makine  ET-EH48 nga Earldom. Eshte e pajisur me magnet te fuqishem dhe kend 360 grade. E pershtatshme per te gjitha pajisjet tuaja celulare.

Ka stok

SKU: CNG2406-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Type

Magnetic

ROTATION

360°

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Holder ET-EH48