Earldom Car Holder ET-EH59

1,390 L

 

Mbajtëse telefoni për në makinë nga Earldom. Rrotullohet 360° dhe është shumë e sigurt.Ka dizajn të hollë dhe elegant.

Ka stok

SKU: CNG2383-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

SUITABLE DEVICE

4-6.8 inch phones

ROTATION

360 degree adjustable rotation

MATERIAL

ABS + Silicon

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Holder ET-EH59