Earldom Car Magnetic Holder ET-EH111

1,390 L

 

Mbajtese celulari per makine gjate kohes qe jeni duke udhetuar. Kjo mbajtese eshte universale dhe pershtatet me cdo lloj celulari. Munt të rrotullohet 360 grade.

Ka stok

SKU: CNG2385-B Modeli: ET-EH111 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

ROTATION

360°

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Magnetic Holder ET-EH111