Earldom Car Wireless Charger 15W

1,990 L

 

Earldom vjen me kete karikues me wireless dhe mbajtese telefoni qe eshte ideale per rruge te gjata ku mund tju duhet te perdorni GPS apo te flisni ne telefon pa hequr duart nga timoni dhe duke e mbajtur telefonin te karikuar gjate gjithe kohes.

Ka stok

SKU: CNG3225-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
0.6 kg
Brand
Color

Black

Wireless Output

15W

Materials

ABS+Silicone

Fixed Position

Air Vents

Application

4-6 inches Phones

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim