Earldom Earphone In-Ear Design ET-E52

990 L

 

Kufjet Earldom ET-E52 ofrojnë muzikë me kualitet të lartë, pa u ndikuar nga lëvizja apo zhurmat e jashtme. Kufjet janë rezistente dhe garantojnë qëndrueshmëri të gjatë. Komforte dhe praktike për përdorim të përditshëm.

Ka stok

SKU: CNG3251-W Modeli: ET-E52 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Form factor

In Ear

Connectivity technology

Wired

Control type

Volume Control

Package dimensions

17.5 x 7.1 x 2.4 cm

Weight

30 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Earphone In-Ear Design ET-E52

1 x Set Of Ear Cushions