Earldom ET-A15 Bluetooth Speaker

8,490 L

 

Earldom ka lançuar boksin me Bluetooth A-15 për t’u dhënë përdoruesve të tij eksperiencën më të mirë muzikore qoftë në shtëpi ose jashtë. Boksi suporton lidhjen me 2 mikrofona dhe me pajisje të ndryshme si kompjutera, televizorë, radio etj.

Ka stok

SKU: CNG1667-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Battery Capacity

1500mAh

Size

370.7*214*266.3mm

Subwoofer Size

6 inches

Output Power

8.5W, 4Ω

Frequency Response

100-16kHz

Input Power Supply

DC 5V 1A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom ET-A15 Bluetooth Speaker