Earldom ET-BH65 Wireless Headset

1,990 L

 

Kufje me bluetooth nga Earldom të përshtatshme për të marr dhe kryer telefonata. Ka dizajn ergonomik dhe qendron mirë e fiksuar në vesh pa ju bezdisur. Mund ta përdorni gjatë kohës që jeni duke ngarë makinën, kur jeni duke u ushtruar etj etj.

Ka stok

SKU: CNG2709-B Modeli: ET-BH65 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

ET-BH65

Color

Black

Bluetooth

5.2

Use

Mobile Phone, COMPUTER, Gaming, Sports, Travel

Charging time

1.5 Hours

Battery capacity:

95mAh

Battery Indicator

LED

Waterproof Standard

IPX-5

Material

ABS

Talk/music time

18 hours

Feature

Waterproof, Noise Cancelling, Microphone

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth headset

1 x Charging cable

1 x Manual