Earldom ET-LK3 Portable Bluetooth Speaker

19,990 L

 

Boksi me Bluetooth Earldom ET-LK3 është elegant, kompakt dhe ka një mbajtëse që ju mundëson ta merrni lehtësisht me vete. Teknologjia e Bluetooth 5.0  bënë të mundur lidhjen e lehtë dhe të shpejtë me laptop, celularë, kompjutera etj. Boksi ka bateri me kapacitet 2200 mAh dhe mund të përdoret më së shumti për karaoke.

Ka stok

SKU: CNG1678 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Battery Capacity

2200 mAh

Diaphragm power

20W

Size

350*200*230mm

Frequency

20Hz ~ 20KHz +/ – 2dB

Features

– Bluetooth speaker is highly portable due to its sturdy handle design
– Bluetooth V5.0 wireless connection technology for fast and stable audio transmission speed
– Sound quality: Deep bass, detailed treble for you to enjoy good music
– Support ports: USB, SD memory card, Radio, 1 wired Mic port and 1 Guitar jack
– Usage time: The battery capacity of the product is up to 2200mAh for about 5 hours
– Function: Sing karoke, listen to music
– The product comes with 2 modern wireless Mics to help you sing karaoke conveniently
– Crafted from plywood with faux leather upholstery. With this wood material, the sound quality is warmer and deeper
– Diaphragm is made from paper to help reproduce good sound, vivid sound quality, high detail

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Portable Speaker ET-LK3

2 x wireless Mics