Earldom Fast Charger with Type-C to Type-C Cable ES-EU4

1,290 L

 

Karikues Earldom ES-EU4.  Ofron karikim te shpejtë dhe efikas te pajisjeve tuaja me fuqi 20W kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje. I pajisur me kabllo Type-C në Type-C.

Ka stok

SKU: CNG2656-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Suitable for

USB Type-C

Input

AC 180-240V 50/60HZ 0,6A

Output

20w

USB Output

5V-3A / 9V-2.22A/12V-1.66A

Working temperature

-10°C – 50°C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Cable