Earldom Fast Charging Cable Lighting EC-126I

1,290 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Lighting USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë  Lighting USB. Është i përbërë nga material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG2436-W Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Xiaomi Mi Band 6

4,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

FUNCTION

Fast Charging and Data transferring

CABLE SIZE

1m

CURRENT

2.4A

MATERIAL

PVC+ Copper

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Fast Charging Cable Lighting EC-126I