SAPO ERDHI

Earldom USB-C PD Charger 20W

590 L

 

Karikues i shpejtë Earldom i krijuar me protokollin më të fundit PD, ky karikues garanton karikim të shpejtë dhe efikas për pajisjet tuaja. I krijuar nga një përzierje e materialeve të qëndrueshme ABS dhe PC, ai vjen me një vlerësim të papërshkueshëm nga zjarri, duke siguruar që siguria është parësore. Dalja USB-C është vendi ku ES-EU20 shkëlqen me të vërtetë, duke ofruar një sërë daljesh të energjisë: DC5V/3A, 9V/2.22A dhe 12V/1.65A. Ky konfigurim lejon një fuqi maksimale të prodhimit prej 20 W, duke u kujdesur për një sërë pajisjesh dhe nevojat e tyre të karikimit. Siguria është një prioritet me ES-EU20. Ai vjen i pajisur me shtresa të shumta mbrojtjeje, duke përfshirë rrjedhjet elektrike, mbi tensionin dhe mbrojtjen e qarkut të shkurtër. Kjo siguron që të dyja pajisjet tuaja dhe karikuesi të mbeten të padëmtuara gjatë procesit të karikimit.

 

Ka stok

SKU: CNG2864 Modeli: ES-EU20 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ES-EU20

Color

White

Material

ABS+PC

Power Input
Voltage

AC110-240V

Frequency

50/60Hz

Current

0.5A

USB-C Output
Voltage Options

• 5V/3A
• 9V/2.22A
• 12V/1.65A

Maximum Power Output

20W

Operating Conditions
Working Temperature Range

-10°C to 50°C

Safety Protections
Details

• Electric Leakage Protection
• Over Voltage Protection
• Short Circuit Protection

Dimensions & Weight
Dimensions

60 x 42 x 27 mm

Weight

60 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Charger