Earldom Lighting 2 in 1 Card Reader Adapter

1,990 L

 

Adaptor per karte memorie nga Earldom. Rrit performancen ne pune per fotograf dhe montazhier profesionist.E pershtatshme per te gjitha pajisjet me porte lighting.

Ka stok

SKU: CNG2468-W Modeli: ET-OT47 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

CONNECTOR TYPE

Lightning

Interface

SD Card
TF Card

Compatible with

Only For Iphone

Weight

11 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Lighting 2 in 1 Card Reader Adapter