Earldom Lighting OTG Adapter ET-OT65

1,290 L

 

Earldom Lighting OTG Adapter ET-OT65 mund të lidhë maus, tastierë, dhe pajisje të tjera me telefonin tuaj celular, është i shpejtë në leximin e dosjeve dhe materialit të ngarkuar.

Ka stok

SKU: CNG3244-B Modeli: ET-OT65 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Grey

Model

ET-OT65

Material

Aluminum Alloy

Compatible brand

Universal

Connector type 1

Lightning

Connector type 2

USB 3.0

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Lighting OTG Adapter ET-OT65