Earldom Lightning to 3.5 AUX Audio Cable ET-AUX29

790 L

 

Kabllo konvertuese nga Lighting në 3.5mm. E përshtatshme për të lidhur pajisjet Apple me portë lighting me bokse muzike me portë 3.5 mm. Është dizenjuar me tel me trashësi 2.9mm dhe shumë rezistent ndaj kohës dhe përdorimit.

Ka stok

SKU: CNG1996-W Modeli: ET-AUX29 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Model

ET-AUX29

Cable Size

1m

Input

Apple Lightning

Output

3.5mm

Features

Lightning To 3.5 mm
Durable
Resistant
Adjustable
1 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Lightning to 3.5 AUX Audio Cable ET-AUX29