SAPO ERDHI

Earldom Lightning to 3.5mm AUX Cable

990 L

 

Përshtatësi Earldom nga Lightning në AUX është një pajisje kompakte dhe e besueshme që ju lejon të lidhni pajisjet Apple si iPhone, iPad dhe iPod, me pajisje audio me një hyrje AUX 3,5 mm. Prodhuar nga Earldom, një markë me reputacion në industrinë e aksesorëve audio, përshtatësi siguron transmetim audio me cilësi të lartë dhe pajtueshmëri. Dizajni i tij plug-and-play dhe konverteri i avancuar dixhital në analog (DAC) garantojnë riprodhim të qetë audio, duke ruajtur cilësinë origjinale të zërit. Me transportueshmërinë dhe madhësinë e tij, përshtatësi Earldom Lightning në AUX është një aksesor thelbësor për ata që kanë pajisje Apple, duke u mundësuar atyre të shijojnë muzikën dhe mediat e tyre të preferuara me lehtësi.

Ka stok

SKU: CNG1995-W Modeli: ET-AUX42 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-AUX42

Color

White

GENERAL
Material

ABS+TPE

Connector Type

Lightning (8-pin) male to 3.5mm AUX (headphone jack) male

Digital-to-Analog Converter (DAC)

Incorporates an advanced DAC to convert the digital audio signal from the Apple device to an analog signal compatible with the AUX input, maintaining audio fidelity.

Compatibility

Works with a wide range of audio devices, including headphones, speakers, car stereos, and more that feature a 3.5mm AUX input.

Dimensions & Weight
Dimensions

100 cm

Weight

21.6 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Lightning to 3.5 AUX Audio Cable