Earldom Live KTV Speakers

4,990 L

 

Ndjehuni si këngetar me mikrofonin për karaoke Earldom Live KTV Speakers MC5. Ka kapacitet baterie 2600 mAh dhe është i pajisur me teknologjinë e anullimit të zhurmave. Shijoni mbrëmjet tuaja të karaokeve me miqtë dhe familjen tuaj!

Ka stok

SKU: CNG3231-B Modeli: ET-MC5 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Bluetooth

V5.0

Color

Gold

Material

ABS

Function

Hand-held Microphone KTV

Battery Capacity

2600mAh

Usage

Mobile Device

Communicate

Wireless

Interface

USB for USB-C

Charging

DV5V-1A

Charging Time

4-6 Hours

Raver Beration

Echo Sound

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Live KTV Speakers

1 x Charging Cable

1 x Manual