Earldom M47 Mp3 Charger Car Kit

1,490 L

 

Mp3 për makinë M47 nga Earldom, e pajisur me teknologjine EDR dhe  me Bluetooth 5.0 për transmetim sa më të mirë. Karikuesi gjithashtu ka 2 porta USB me dalje 2.4 amps të cilat mundësojnë karikim të shpejtë të celularëve apo tabletëve tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

5.0

Model

ET-M47

Output

5.0V – 2.4A

Input

12V – 24V

Display Screen

LED Display

Music format

MP3/WMA

FM Frequency

87.5 – 108.0 MHZ

Support

TF Card

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Mp3 Charger Car Kit