Earldom Magnetic Pencil Pro ET-P4

2,990 L

 

Laps magnetik nga Earldom me super performance dhe me super precizion. Karikohet me fishe Type-C. Eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri pajisjesh.

Ka stok

SKU: CNG3235-W Modeli: ET-P4 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Material

Aluminum alloy

FINE POINT TIPS SIZE

1.5mm

BATTERY

Lithium polymer battery

Charging port

Type-C

Dimension

210*60*21mm

Weight

73.2g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Magnetic Pencil Pro ET-P4