Earldom Micro USB Charging Cable EC-102M

500 L600 L

 

Kabllo micro USB nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë dhe kalim të dhënash. Përbëhet nga material rezistent ndaj palosjeve dhe tërheqjeve.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Charging Support

2.4A

Material

Metal + Textile

Cable Size

2m, 3m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Micro USB Cable