Earldom Nylon Type C Charging Cable EC- 121C

490 L

 

Kabllo USB Type-C nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent najloni dhe suporton karikimin e shpejte 2.1A.

Ka stok

SKU: CNG1723-B Modeli: EC-121C Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1m

Material

Nylon

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Cable