Earldom Quick Charger 20W ES-CC3

990 L

 

Karikues per makine nga Earldom. I vogel dhe nuk ze hapsire. Karikoni 2 pajisje njeheresh. Eshte i pajisur me dy porta USB.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Input

DC 12V-24V

USB-A

5V/3A 9V/2A 12V/1.5A QC (3.0) 18W

USB-C

5V/3A 9V/2.22A 12V/1.5A PD 20W

Working Temperature

-10°C-50°C

Material

ABS+Metal

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Quick Charger 20W ES-CC3