OFERTA VETËM ONLINE

Earldom Running Waist Belt Bag

1,190 L

 

Çantë e vogël, por me mjaftueshëm hapsirë nga Earldom. Përbëhet nga material cilësor i cili nuk e lejon ujin të depërtojë duke i mbajtur sendet tuaja me vlerë të sigurta edhe kur bie shi. Kjo çantë është shumë praktike dhe stil në të njëjtën kohë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Orange

Type

Waist Belt Bag

Inner structure of the bag

Zipper pocket

Size

Universal all mobile phone models

Hardness

Medium Soft

Gender

Neutral/ male and female

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Running Waist Belt Bag