Ofertë!
SAPO ERDHI

Earldom Smart Watch Aluminium Case ET-SW10

2,990 L

Kurseni: 1,000 L

:
:
:

Earldom ET-SW10 është një orë inteligjente plot veçori, me ekran 1.96 inch HD IPS dhe rezolucion 320 x 385 pixel e cila  mundëson pamje të qarta dhe ngjyra të pastra. Me bateri 270 mAh ora mund të qëndrojë ndezur deri në 3 ditë dhe karikimi i plotë realizohet brenda 160 minutave. Përshtatet me të gjithë smartphone-t, si Android dhe iOS, me shumë opsione personalizimi dhe monitorimi të shëndetit 24/7 për një jetesë më të qetë dhe të lumtur.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

14,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-SW10

Color

Black, Gold

Design
Shell Material

Aluminium

Display
Size

1.96 Inches

Type

IPS

Resolution

320 x 385 Pixels

Battery
Battery Cacpacity

270 mAh

Battery Type

Polymer Battery

Standby Time

Up to 3 Days

Charging Time

Approximately 160 Minutes

Charging Method

Magnetic Charger

Connectivity
Bluetooth

v5.1

Compatibility
Android

Version 5.0 and above

iOS

Version 9.0 and above

Features
Details

• Sleep Monitoring
• Waterproof
• Vibration
• Wireless Payment
• Call Reminder
• Brightness Adjustement
• Do Not Disturb Mode
• Language Settings
• Personalizing Options

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual