SAPO ERDHI

Earldom Smart Watch Space Aluminium Case 49 MM + Airpods Pro 2 With Charging Case

3,990 L

 

Earldom ET-SW9, orë inteligjente e cila vjen bashkë me kufje me bluetooth. Ora vjen me dizajn dhe veçori të cilat do lehtësojnë monitorimin e mirëqënies tuaj, me ekran 1.96”, bateri e cila zgjat deri në 3 ditë, rezistente ndaj ujit dhe me karikim të shpejtë. Ndërkohë kufjet operojnë deri në 10 metër distancë, kanë opsionin e reduktimit të zhurmave të jashtme dhe bassi i fuqishëm ofrojnë audio të pastër dhe me kualitet të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3871-B Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

14,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-SW9

Color

Black

Watch Specifications
Shell Material

Zinc Alloy+Ceramic

Chip

Ruiyu 8762DT

Battery
Battery Type

Polymer battery

Watch Battery Capacity

300 mAh

Charging Mode

Wireless

Charging Time

2- 3H fully charged

Display
Display Size

1.96''

Display Type

IPS

Resolution

320 x 390 px

Touch

Full touch screen

OGS Touch IC

CST816D

Memory function
RAM

192 KB

ROM

80 MB

Airpods
Material

ABS

Battery Capacity

Earphone: 30 mAh
Charging Case: 300 mAh

Charging Port

Lightning

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Airpods Pro 2

1 x Charging Cable

1 x Silicone Strap

1 x Braided Rope

1 x Manual