SAPO ERDHI

Earldom Car Smartphone Holder

990 L

 

Mbajtësja telefoni nga  Earldom HC3 i bërë nga materiale të qëndrueshme ABS dhe silikoni, siguron një kontroll të sigurt për telefonin tuaj. Mbajtësja është e përshtatshme për shumicën e pajisjeve me madhësi standarde. Pavarësisht nëse zgjidhni ta montoni në kroskot ose në xhamin e përparmë, kjo mbajtëse telefoni e lehtë siguron akses dhe komoditet gjatë drejtimit të automjetit, duke e mbajtur telefonin tuaj pranë dhe të sigurt në vend.

Ka stok

SKU: CNG3852-B Modeli: HC3 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

HC3

GENERAL
Material

ABS+Silicone

Design Features
Feature

• 360-degree rotation
• The silicone cup is washable, making it easy to clean and maintain.
• Gravity linkage
• Stable and firm
• Universal
• Silicone plug
• Solid and reliable
• Strong suction power
• 3 layers of strong adhesive

Compatibility
Details

Up to 6.7"

Dimension & Weight
Dimension

215 x 144 x 72 mm

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone Holder