Earldom Spacecraft Design Wireless Car Kit ET-M77

1,990 L

 

Earldom Spacecraft Design Wireless Car Kit ET-M77 është i pajisur me 2 porta USB që shërbejnë për të karikuar 2 pajisje njëkohësisht. Ka dizajn të veçantë dhe drita RGB qe mund ti ndryshoni sipas deshirës.

Ka stok

SKU: CNG3020-B Modeli: ET-M77 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-M77

Color

Black

Wireless Version

BT5.0

Transmitter Frequency

87.5-108.0mhz

FM Transmission Distance

5 m

Wireless Distance

10 m

USB Output

Dual 5V/3A

Rated Working Voltage

10V-24V

SUPPORT

TF card/U-disk

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom ET-M77

1x Manual