Earldom Stereo Wireless Headphones

2,290 L

 

Bluetooth 5.2, mundeson lidhje me te qendrueshme dhe transmetim me te shpejte. Pershtaten pothuajse me cdo njeri. Shume te lehta dhe te rehatshme. Kan ze cilesor dhe plot bas, bateri 400 mAh dhe ju mundesojne 7 ore degjimi muzik.

Ka stok

SKU: CNG3145-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-BH72

Color

Black

Specifications
Bluetooth version

Bluetooth 5.2

Battery capacity

400mAh

Support Profiles

A2DP,AVCTP,AVDTP,AVRCP,HPF,SPP,SMP,ATT,GAP,GATT,RFCOMM,SDP,L2CAP

Music playing time

7 hours

Talking time

7 hours

Frequency Range

2.4 -2.5 GHz

Connection distance

10m

TF Card Supported

128MB -32GB

Cable length

1.5M ± 5%

Charging voltage

DC 5V

Working voltage

3.1V-4.2V

Charging time

1.5 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • 1 x Headphones
  • 1 x Charging Cable